Меню
Ваш кошмк

Звукове обладнання

У розділі звукового обладнання представлена величезна кількість найменувань виробів, які застосовуються для посилення, обробки, запису, а також відтворення звуку. Крім того, під звуковим обладнанням також розуміють комутаційні прилади, апаратуру для забезпечення електроживленням і аксесуари для всіх категорій виробів.

Aкустичні системи

Акустичні системи представляють одну з найбільших категорій в звуковому обладнанні і всі вони поділяються на такі види:

  • лінійні масиви - представляють собою набір обладнання для посилення звуку (серед них мікшерні пульти, система підсилювачів і звуковідтворюючі елементи);
  • переносні звукові системи - представлені професійним обладнанням для організації виїзних заходів або ж спрощеними наборами для індивідуального посилення;
  • стаціонарні звуковідтворюючі системи - в основному використовуються в торгових центрах, кафе і інших закладах. Представляють собою вбудовані в стіни, стелю або ж елементи інтер'єру динаміки, які централізовано забезпечують звуковий супровід.

На окрему увагу заслуговують системи сповіщення. Вони представлені спеціальним обладнанням сигналізації, яке в потрібний момент сповіщає про пожежу або інші події і небезпечні ситуації.

Мікрофони і звукознімачі

В цілому цю категорію звукового обладнання можна розділити на наступні групи:

  • провідні - гарантують якісний сигнал без спотворень, але обмежують можливість пересування музичного виконавця;
  • радіосистеми - значно полегшують процес виконання завдяки своїй мобільності, але вимагають грамотного налаштування обладнання, щоб уникнути появи радіоперешкод.

Ці системи призначені для вокального виконання та для озвучування більшості музичних інструментів.

Аксесуари

До цієї категорії товарів входять будь-які пристрої, які не мають самостійного застосування, але дозволяють значно полегшити роботу зі звуковим обладнанням.

Серед найпоширеніших аксесуарів можна вказати наступні: транспортувальні кейси, візки для важких динаміків, пюпітри, рекові сумки, тримачі, кронштейни та кріплення для зручного здійснення роботи зі звуковим обладнанням.

Величезний асортимент звукового обладнання та супутніх до нього пристосувань представлений на сторінках нашого інтернет-магазину Monkey Music.

Показано з 1 по 50 із 97 (2 сторінок)