Меню
Ваш кошмк

Тюнери

Гітарний тюнер є незамінним аксесуаром для визначення висоти звучання і порівняння її з еталонним значенням. Тюнер дозволяє якісно налаштувати музичний інструмент.

Тюнер це маленький електронний пристрій, за допомогою якого можна налаштувати інструмент навіть в умовах сильного шуму.

Основні види тюнерів

Всього розрізняють кілька видів тюнерів в залежності від конструкції і принципів дії: звичайні, прищіпки та педалі.

Звичайні тюнери позбавлені спеціальних кріплень. В процесі настройки інструменту їх розміщують на підходящій поверхні, а в конструкцію приладу вже вбудований мікрофон і роз'єм для аудіокабелю. Часто тюнер поєднується з метрономом..

Тюнер прищіпка або кліпса має спеціальний затискач, завдяки якому він кріпиться безпосередньо до інструменту. Якщо це гітара, то тюнер кріпиться до голівки грифу.

Основна перевага прищіпок полягає в незначних обсягах і легкості, звук знімається за допомогою п'єзоелектричного датчика. Саме тому, такий тюнер стійкий до навколишнього шуму. Іноді в комплект вбудовується і мікрофон, що робить його ще більш зручним.

Тюнери педалі або підлогові мають відповідну конструкцію для установки на підлогу, тому управління здійснюється за допомогою ножного перемикача. Такі моделі застосовуються музикантами під час виступів, завдяки яскравим і помітним індикаторам.

Підлогові тюнери оснащені роз'ємами з аудіокабелем, але позбавлені мікрофону і п'езодатчика. Тому вони використовуються для настройки тільки електро- і електроакустичних гітар. Перевага цих тюнерів полягає в тому, що вони можуть працювати, як від батареї, так і від джерела живлення, який включається в розетку.

Як вибрати гітарний тюнер?

В першу чергу необхідно визначитися з типом тюнера, який підходить саме для вас;

Якщо ви серйозно займаєтесь музикою і регулярно налаштовуєте інструмент, рекомендуємо звернути увагу на тюнер прищіпку. Він досить зручний у використанні і практично не сприймає навколишній шум.

Що стосується електрогітар, то їх зручно налаштовувати за допомогою підлогового тюнера, як на сцені, так і в домашніх умовах. Особливо це стосується виступів на сцені, коли тюнер прищіпку необхідно знімати і одягати. Незважаючи на те, що для підлоги модель важче, вона відмінно управляється ногою.

Великий вибір гітарних тюнерів представлено в каталозі нашого інтернет-магазину.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)