Меню
Ваш кошмк

Стреплоки

<

Стреплоки

Стреплоки є одним з важливих аксесуарів для кожного гітариста, особливо якщо ви звикли до активного і динамічного стилю гри. Даний інструмент дозволяє уникнути обриву гітарного ременя і подальшого падіння інструменту.

З їх допомогою можна надійно закріпити ремінь до деки, а конструкція представлена таким чином, що весь тиск в місці кріплення переходить на міцний сталевий запірний механізм і лише мала частина зусилля доводиться на матеріал самого ременя.

Основні види стреплоков для гітари

В першу чергу всі стреплоки можна розділити на види в залежності від матеріалу, з якого вони виробляються:

  • пластикові - вважаються найбільш доступними за ціною і часто вони вже входять в комплектацію ременя. При цьому, для їх виробництва використовується високоміцна пластмаса, яка здатна продовжити термін служби гітарного ременя на кілька років. Крім того, пластикові стреплоки не вимагають особливих навичок і умінь в монтажі. Вам буде потрібна лише викрутка;
  • металеві - є найпопулярнішими, так як конструкція їх має більшу надійність, ніж пластикові. Що ж стосується вартості, то вона також вище. Металеві стреплоки також бувають двох типів, серед яких: звичайні і потаємні.

Металеві стреплоки також бувають двох типів, серед яких: звичайні і потаємні.

Популярні бренди стреплоків

Ринок гітарної фурнітури і аксесуарів переповнений безліччю брендів, серед яких є визнані лідери. Одними з найбільш популярних виробників вважаються американські бренди Dunlop та Ernie Ball.

Dunlop були другою фабрикою в світі, яка запустила серійне виробництво замикаючих пристроїв. Сама продукція бренду має уніфікований розмір, що дозволяє встановлювати їх практично на будь-який інструмент.

Стреплоки Данлоп дуже легко застібаються, але для того, щоб відстебнути ремінь необхідно натиснути спеціальну захисну кнопку. Це дозволяє надійно захистити механізм від випадкового звільнення ременя.

Що ж стосується ваги, відповідно до технічної документації бренду, вони можуть витримати до 360 кг. Зовнішній вигляд фурнітури представлений в декількох кольорах.

Ernie Ball стали випускати стреплоки тільки з 2008 року, але навіть за цей короткий час вироби дуже полюбилися виконавцям.

Самі шурупи представлені в стандартному розмірі, а конструкція замку має деякі особливостей і оснащена бічною кнопкою. Якщо порівнювати цінову політику аксесуарів Ernie Ball з Dunlop, то перші коштують дорожче. Більшість музикантів підтверджують не тільки їх надійність, але і привабливий дизайн. Вони представлені в декількох кольорах: чорна, нікель та позолота.

Показано з 1 по 24 із 24 (1 сторінок)