Меню
Ваш кошмк

Засоби по догляду

Навіть музиканти-початківці знають, що музичний інструмент прослужить довго і буде радувати відмінним звучанням тільки при регулярному догляді за ним. Тому, дуже важливо правильно підібрати відповідні засоби по догляду.

Залежно від типу музичного інструменту розрізняють наступні категорії засобів по догляду:

Засоби по догляду за гітарою

Для догляду за гітарою виробники пропонують величезний асортимент різних засобів. Серед них такі: гітарні поліролі, віск для гітар, лимонне масло, кондиціонери для накладки грифу, очисники накладки грифу, очисники гітарних струн, серветки, регулятори вологості, а також готові набори по догляду за гітарою.

Все це сприяє підтримці гітари в відмінному стані протягом довгих років.

Засоби по догляду для ударних

Також, як і гітара, ударні інструменти потребують ретельного і регулярного догляду, а для цієї категорії музичних інструментів представлений свій оптимальний набір засобів по догляду.

Серед необхідних засобів наступні: очищувач, поліроль, віск, мастило, серветки і губки. Вони дозволяють не тільки очистити інструмент від забруднень, але і захистити від негативного впливу навколишнього середовища.

Не слід замінювати спеціальні засоби для ударних звичайною побутовою хімією, адже вона агресивніша і може сильно нашкодити інструменту.

Засоби по догляду за смичковими

Скрипка, віолончель і контрабас також потребують дбайливого і ретельного догляду. І для смичкових інструментів (струни для смичкових) представлений свій набір засобів: поліролі для скрипок, лимонне масло для грифів, кондиціонери і антистатики для лакованих корпусів, а також засоби для смичкових інструментів.

Такі засоби продаються, як окремо, так і в готових наборах. Хороші засоби по догляду коштують досить дорого, але саме вони забезпечують ретельне і дбайливе очищення корпусу, грифу і струн від забруднень, а також дозволяють захистити музичний інструмент від згубного впливу пилу і вологи.

Засоби по догляду за духовими

Незважаючи на те, що духові інструменти відрізняються своєю довговічністю, вони також вимагають правильного догляду. Більшість інструментів вже має спеціальне захисне покриття для захисту від передчасного руйнування, але додаткового догляду потребують рухливі елементи в місцях роботи вентилів і клапанів.

Для догляду слід використовувати: спеціальні щітки, масло, мастила, замшу, а також серветки для полірування.

Показано з 1 по 50 із 56 (2 сторінок)

Засоби по догляду: часті питання

Найбільш популярні засоби по догляду у 2021 році це: ✓ Dunlop 6554Dunlop DUN5400DAddario PW-LMNDunlop 6582Dunlop 6524
Найдорожчі засоби по догляду у 2021 році це: ✓ Dunlop 6500 за 1025 грн ✓ Dunlop 6504 за 872 грн ✓ Kyser KCPK1 за 685 грн