Меню
Ваш кошмк

Струни поштучно

Як у новачків, так і у досвідчених музичних виконавців виникають ситуації, коли пошкоджується струна. В такому випадку не потрібно відразу купувати повний комплект струн, адже можна купити струни поштучно.

Крім того, одні струни виходять з ладу раніше за інші, а при покупці набору у вас залишиться ціла колекція нових струн, які довго чекатимуть своєї заміни.

Тому ви можете просто придбати одну струну за вигідною ціною будь-якої товщини, обмотки і для будь-якого типу гітар.

Як вибрати струни поштучно?

Перш ніж купити одну струну ви повинні підібрати відповідну модель по натягу, товщині, матеріалу. Найкраще коли струна буде одного і того ж виробника, що і інші струни на музичному інструменті.

Однак, якщо ви купували комплект давно або забули назву бренду, то можна просто підібрати виріб за параметрами.

Варто відзначити, що струни розрізняються по товщині, чим товщі струни, тим звучання буде більш повним і об'ємним, але на них і важче грати.

Також необхідно звернути увагу на довжину мензури (це відстань від верхнього поріжка до бриджу). Стандартне значення даного параметра становить 25,5.

Якщо ви новачок, то краще віддайте перевагу синтетичним струнам, так як на них простіше грати, пальці втомлюються менше при слабкому натягу.

Типи струн поштучно

Ви можете купити одну струну в залежності від матеріалу струн на вашому інструменті, розрізняють наступні їх типи:

  • нейлонові - відносяться до ряду синтетичних струн, які відрізняються ціновою доступністю і є хорошим вибором для виконання класичних творів і мелодійних переборів. Можна придбати струну з середнім, сильним і дуже сильним натягом;
  • бронзові - підійдуть для акустичної і вестерн-гітари завдяки яскравому звуку. Краще не використовувати бронзові струни для електрогітар через магнітні властивості матеріалу;
  • з фосфорної бронзи - є одним із різновидів бронзових, але в сплаві використовується фосфор. Це дозволило досягти більш м'якого і теплого звучання. Більшість виконавців стверджують, що найкраще даний тип струн розкривається в грі перебором;
  • нікельовані - оснащені сталевим сердечником і мають більш гладку структуру, все це впливає на те, що лади стираються менше. Найчастіше їх використовують для електрогітар, адже вони мають м'яке і тепле звучання.

Ознайомитися з величезним асортиментом струн поштучно можна в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо тільки якісні струни від перевірених виробників з доставкою по всій території України.

Показано з 1 по 50 із 317 (7 сторінок)