Меню
Ваш кошмк

Гітарні ефекти

Блок ефектів: електронний пристрій, призначений для обробки звуку.

Раніше електрогітара звучала тільки на чистому звуці. Концертні майданчики збільшувалися і шукали рішення максимального посилення чистого звуку. Як варіант, це були два гітарних підсилювача, підключені виходом одного до входу іншого. Другий підсилювач при такій схемі опинявся перевантаженим, що призвело до відкриття - звучання гітари з перевантаженим звуком. Згодом саме в компактному виконанні таким рішенням стала педаль ефектів або stomp-box (коробочка для тупання).

Ефекти для гітар та їх різновиди

Існують різні варіанти виконання примочок для гітари. Особливою популярністю користуються педалі для гітари і рішення які монтуються в рекову стійку.

Типи ефектів діляться на гейнові (як в первісному випадку: бустер, овердрайв, дисторшн, фуз), динамічні (компресор, гейт), фільтруючі АЧХ (еквалайзер, авто-вау, вау), модулюючі (тремоло, хорус, фленжер, фейзер, дилей, ревербератор).

Технологічно реалізація ефектів може бути на лампах, транзисторах або цифрових мікросхемах.

Гейнові і динамічні ефекти найбільш цінують лампові, потім транзисторні. Еквалізація і модуляція звуку зазвичай виконана з цифрових технологій.

Процесори для гітари

Реалізація великої кількості педалей в одному корпусі називається процесором.

Процесори зазвичай виконані з цифрових технологій, проте, сучасні процесори топ класу поєднують аналогово-цифровий варіант, також застосовується технологія гітарних імпульсів.
Виконання процесорів існує підлогове і рекове.

  • Підлогові- це багато педалей в одному блоці.
  • Рекові управляється, як правило, midi-контролером. Необхідне підключення окремого блоку з кнопками для перемикань ефектів і управління стаціонарним пристроєм, що знаходиться в рековій стійці і не мають педалей.

Існують педалі ефектів не тільки для електрогітар. Світогляд поєднання ефектів і музичних інструментів досить багатогранний. А досвід його використання відкритий до експериментальних пошуків.
У нашому магазині представлений великий вибір найрізноманітніших обробок для музичних інструментів. Тут ви зможете купити педалі для гітари провідних музичних брендів, що дозволить створити дивовижне і професійне звучання.

Показано з 1 по 50 із 100 (2 сторінок)