Меню
Ваш кошмк

Устаткування для гітар

Гітарне обладнання є одним з ключових елементів, які забезпечують якісне звучання вашої гітари.

Звичайно, відмінне звучання музичного інструменту на пряму залежить від професійного виконання музикантом, але при цьому, на нього також впливає використання висококласного гітарного обладнання. Без останнього вам буде дуже складно досягти дійсно якісного звучання інструменту.

Категорія гітарного обладнання досить широка і включає наступні категорії пристроїв: гітарну електроніку, гітарні ефекти, педалборди і гітарні комплектуючі.

Де використовується гітарне обладнання?

Гітарне обладнання призначене для зміни і перетворення звучання музичного інструменту.

Електрогітари для відтворення звуку на повну потужність потребують різних підсилювачів звуку і ефектів. Всі підсилювачі можна розділити на дві категорії: лампові, транзисторні.

Виконавці можуть вибирати гітарні підсилювачі відповідно до свого бюджету і переваг, адже у кожної категорії є свої переваги і недоліки.

Так лампові підсилювачі дозволяють досягти м'якого і чистого звучання гітари, але вони досить незручні в процесі транспортування.

Педалборди представляють собою спеціальну панель для гітарних педалей ефектів. З їх допомогою можна зручно їх розмістити в одному просторі.

Класичний педалборд складається з наступних елементів: рамки з панеллю для кріплення педалей, кріплення-липучки, інтегрованих роз'ємів для підключення живлення і комплектних сумок або кейсів для транспортування.

Крім того, кращі моделі педалбордів додатково оснащені інтегрованим живленням, а також роз’ємами на кілька педалей. Нерідко музиканти віддають перевагу автономному живленню, однак, це можливо не у всіх випадках, тому краще вибирайте моделі з можливістю підключення до джерела електрики.

Де купити гітарне обладнання?

Величезний вибір гітарного обладнання представлений на сторінках нашого інтернет-магазину Monkey Music. Тут ви знайдете тільки якісні музичні інструменти, а також комплектуючі та аксесуари від перевірених виробників.

Серед найпопулярніших виробників гітарного обладнання: DiMarzio і Electro Harmonix. Ми пропонуємо кращі бренди за доступною ціною.

Показано з 1 по 50 із 141 (3 сторінок)