Меню
Ваш кошмк

Засоби по догляду для ударних

Ударні, як і інші види музичних інструментів, потребують не тільки дбайливого використання, але і регулярного догляду. В процесі експлуатації вони піддаються великим навантаженням і шкідливим впливам навколишнього середовища (волога, пил, перепади температур, вологість повітря та звичайно, забруднення).

За допомогою своєчасного ретельного догляду можна значно продовжити період експлуатації барабанів і забезпечити їм гарне звучання.

Серед засобів по догляду за ударними варто виділити:

  • очисники;
  • поліролі;
  • віск;
  • мастила;
  • серветки;
  • губки.

Кожне з наведених вище засобів має своє призначення, але можна придбати і універсальні рідини. За допомогою останніх очищають барабанні тарілки, гвинти, стійки для тарілок і інші металеві елементи.

Види засобів по догляду за ударними

В цілому, всі засоби по догляду можна розділити на дві категорії:

  • захисні;
  • очищаючі.

Категорія очищувальних засобів представлена безліччю продуктів і в більшості випадків проводиться в форматі рідин і спреїв. Вони легко наносяться на поверхню, дбайливо розчиняють забруднення, які видаляються за допомогою серветок або губки.

В складі очищувачів традиційно міститься спирт, тому найкраще застосовувати їх в добре провітрюваних приміщеннях.

До другої категорії засобів відносяться поліролі. Їх основна функція полягає в створенні захисного шару, який не дозволяє пилу та бруду осідати на поверхні інструменту. Варто нагадати, що поліролі слід наносити тонким шаром на попередньо очищену поверхню ударних, після чого ретельно протерти.

В якості захисного засобу для барабанних паличок можна використовувати віск. Він запобігає негативному впливу не тільки від вологи, але і різних механічних пошкоджень.

Ще одним різновидом засобів по догляду за ударними є мастила. Їх використовують для обробки рухомих стійок і тримачів.

Також можна придбати спеціальний універсальний набір, який вже містить всі необхідні засоби по догляду за ударними інструментами: очищаючі, захисні і спеціальні серветки.

Ми радимо використовувати тільки спеціалізовані продукти і не замінювати їх звичайною побутовою хімією, адже крім очищення важливо не травмувати музичний інструмент і надовго зберегти його чудове звучання.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)