Меню
Ваш кошмк

Dean Markley

Струни Dean-Markley

Компанія Dean-Markley спеціалізується на виробництві струн для різних видів гітар (електро, бас, акустичних і класичних), крім того, в каталозі бренду знайдуться підсилювачі, звукознімачі та тюнери. А до особливих продуктів, які виготовляє Dean-Markley відносяться інструментальні струни.

Струни торгової марки Dean-Markley користуються великим попитом серед музикантів по всьому світу.

Історія розвитку Dean-Markley

Бренд бере свій початок в 1970 році, коли і відкрився невеликий магазинчик музичних товарів в місті Глендейл (штат Арізона). Засновником компанії є Дін Марклі (від його імені пішла назва бренду), який вніс вагомий внесок в технологію виготовлення гітарних струн.

В основі виробництва гітарних струн в компанії, лежать власні правила виготовлення. Завдяки цьому вдалося створити такі новаторські товари, як:

  • серія Blue Steel - має кріогенну обробку, що дозволяє збільшити термін служби струн;
  • серія Helix - оснащена еліптичною обмоткою.

Починаючи з 2013 року бренд Dean-Markley, оновив візуальний дизайн своєї упаковки легендарних серій струн, серед яких: Helix, Signature, Blue Steel і Vintage Bronze.

Оновлена упаковка має компактні розміри і володіє строгим стриманим дизайном, а струни упаковані в герметичну вакуумну упаковку, що дозволяє максимально захистити вироби від вологи і можливої корозії металу.

Нова упаковка припаде до смаку всім, хто піклується про навколишнє середовище, адже для її виготовлення тепер використовується папір з вторинної сировини і повністю відсутні паперові пакети.

Асортимент бренду Dean-Markley

Каталог бренду в більшій мірі представлений висококласними гітарними струнами (для всіх різновидів даного інструменту). Продукція Dean-Markley повністю відповідає міжнародним стандартам якості, а також загальноприйнятим нормативам. Завдяки цьому вони користуються величезною популярністю, як серед професійних музикантів, так і любителів.

Серед іншого асортименту компанії можна виділити наступні групи товарів:

  • гітарні струни;
  • медіатори;
  • еквалайзери;
  • підсилювачі;
  • тюнери;
  • засоби для догляду за гітарами та інші аксесуари.

Компанія продовжує вдосконалювати кожен етап створення гітарних струн і впроваджувати останні інноваційні розробки, що впливає не тільки на практичність, але і функціональність продукції, що виробляється.