Меню
Ваш кошмк

Чохли для акустичної гітари

Після того, як ви придбаєте акустичну гітару вам потрібно буде купити додаткові аксесуари для музичного інструменту. В першу чергу це має бути чохол, який надійно збереже вашу гітару і забезпечить її комфортне переміщення.

Чохол для гітари захищає від бруду, пилу і вологи, крім того, даний аксесуар забезпечує певну ступінь захисту від механічних впливів і пошкоджень. Основне його завдання полягає в збереженні музичного інструменту в цілості.

Основні види чохлів для акустичних гітар

Розрізняють величезний асортимент чохлів для акустичних гітар. Однак, всі вони належать до одного з видів:

  • м’які чохли - виготовляються з міцного зносостійкого матеріалу на синтетичній основі (найчастіше з нейлону і поліестеру). Особливість таких виробів полягає в легкій вазі, так само вони легко чистяться, оброблені спеціальним водовідштовхувальним покриттям, не мнуться в процесі використання. М'які чохли відносяться до найбільш доступнимх за ціною моделей;
  • напівтверді - мають більш високу ступінь захисту в порівнянні з м'якими виробами. Такі чохли зберігають свою форму і мають шар ущільнювача;
  • жорсткі - відносяться до ряду каркасних моделей. Кейси для акустичних гітар надійно захищають інструмент, проте, мають досить значну вагу.

Переваги чохлів для акустичних гітар

М'які чохли для гітар відрізняються зручністю завдяки легкій вазі. Виробники пропонують широкий модельний ряд чохлів з регульованими ременями і зручними лямками. Таким чином, гітару буде комфортно носити за спиною, на плечі або ж через плече.

Якщо ви носите гітару в руках, то можна підібрати моделі з надійними ручками, які не будуть перекручуватися і оптимально розподілять вагу інструменту.

Ще однією перевагою чохлів в порівнянні з кейсами є наявність величезної кількості кишень. Всі вони можуть бути функціонально використані для перенесення додаткових аксесуарів: кабелів, гітарних ременів, струн, медіаторів, гітарних тюнерів та іншого.

Також чохли дозволяють значно економити простір. Він легко складається і не займає багато місця, якщо інструмент знаходиться у використанні.

І, звичайно, доступна ціна є одним з ключових переваг чохлів для акустичних гітар. Це відмінний варіант, якщо ви не часто подорожуєте з інструментом і у гітари немає дорогого ламінованого покриття.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)