Меню
Ваш кошмк

DiMarzio

DiMarzio

Американська компанія DiMarzio відома у всьому світі, як виробник висококласних електрогітарних звукознімачів, які користуються величезним попитом і у музикантів, і у багатьох виробників електрогітар.

У 1972 році компанія представила класичну модель DiMarzio Super Distortion, яка стала альтернативою для установки у вигляді бріджевого хамбакера для будь-якої електрогітари. Саме ця розробка викликала справжній прорив в світі гітарного звуку.

Історія розвитку бренду DiMarzio

Під брендом DiMarzio випускаються різні моделі звукознімачів, які відрізняються за типом використовуваних магнітів, опором, а також тембральними характеристиками. Завдяки цьому музиканти можуть з легкістю отримати необхідну частотно-трембальную характеристику звучання свого інструменту без великих капіталовкладень.

Компанія пропонує споживачам демократичні ціни на свою продукцію, а висока якість звучання забезпечили DiMarzio лідируючі позиції у своєму сегменті в усьому світі.

Звукознімачами бренду користуються такі популярні виконавці як Ерік Джонсон, Стів Вай, Джо Сатріані, Девід Гілмор та інші.

Крім класичних моделей звукознімачів DiMarzio також спеціалізується на випуску звукознімачів для електрогітар зі зниженим строєм або баритон-гітар. Сьогодні вони користуються величезною популярністю серед рок-виконавців.

Асортимент продукції бренду DiMarzio

В асортименті бренду DiMarzio представлені різні комплектуючі та пристрої, які використовуються для обладнання гітар. Покупці можуть придбати такі товари:

  • звукознімачі (є основною категорією товарів, продукції, що випускається DiMarzio);
  • перемикачі;
  • резистори і паш-пул резистори;
  • рамки для звукознімачів;
  • ремені;
  • слайдери;
  • кріплення;
  • каподастри.

Таким чином, компанія виробляє професійну електрогітарну електроніку та іншу апаратуру для бас і електрогітар.

Ознайомитися з асортиментом товарів DiMarzio і придбати якісне музичне обладнання можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію для професійних виконавців та аматорів за найдоступнішими цінами. Доставка товарів здійснюється по всій території України в максимально короткі терміни.