Меню
Ваш кошмк

DR

Струни DR

Компанія DR є одним з експертів в світі музичних систем, а також аксесуарів. Бренд спеціалізується на виробництві якісних струн, призначених для електро- і акустичних гітар.

Струни DR користуються попитом не тільки у професійних музикантів, а й у любителів для оснащення гітар будь-якого класу. І на сьогоднішній день торгова марка DR займає лідируюче місце в рейтингу справжніх цінителів струнних інструментів.

Історія розвитку бренду DR

Компанія DR була заснована в 1989 році в США і спеціалізувалася на виробництві струн ручної роботи і високої якості. А основна місія полягала в тому, щоб забезпечувати музичним інструментам досконале звучання, тим самим мотивуючи музиканта на досконале виконання.

Висока якість продукції DR обумовлюється складним тестуванням на різних моделях гітар провідних виробників, серед яких: Guild, Fender, Gibson та інші.

Головною перевагою технології виготовлення струн бренду DR вважається ідеальне поєднання кращих традиційних технік виробництва струн з використанням технічно передових матеріалів і покриттів американського виробництва. Крім того, компанія не зупиняється на досягнутому і продовжує шукати нові рецепти для отримання абсолютного і досконалого звучання музичних інструментів по всьому світу.

Модельний ряд DR

Бренд DR випускає струни для акустичних і електрогітар. Основна перевага виробів полягає в їх високій продуктивності. Вони забезпечують посилення вібрації, а також загального тону музичних інструментів.

Крім того, струни DR відрізняються тривалим терміном служби, а споживачі відзначають і такі їхні переваги:

  • універсальність і легкість;
  • висока міцність і надійність;
  • відсутність “ рваних ” звуків, приємний і рівний тон в порівнянні зі струнами інших марок;
  • мінімальний опір корпусу гітари.

Компанія виробляє струни переважно з якісного нікелю і нержавіючої сталі. А стандартний набір струн включає в себе вироби декількох форматів і з різним типом обмотки. Струни володіють унікальним звучанням, тому стануть відмінним рішенням для гри в різних музичних стилях.

Вважається, що струни DR найкраще підходять для виконання джазу і блюзу, а також фатальних партій, як на сцені, так і в студії.

Великий асортимент оригінальних аксесуарів DR представлений на сторінках нашого інтернет-магазину.